0 501 649 501
lokalizacja
Aktualności:

Złoty partner NOWY STYL 2010 2009 2008

W 2010, 2009,2008 roku Ekostylowi został przyznany tytuł ZŁOTY PARTNER marki Nowy Styl.

więcej
Ekostyl - Nowy Styl - Krzesła - Fotele - Rzeszów
Bolero II R1B TS06
Bolero II R1B TS06

Szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie tapicerowane z obydwu stron. Dynamiczne oparcie odchylające się synchronicznie z ruchomym siedziskiem w stosunku 2:1. Możliwość blokady siedziska i oparcia w pięciu pozycjach.
więcej
Cinque 4l arm black
Cinque 4l arm black

Możliwość blokady siedziska i oparcia w pięciu pozycjach. Regulowana siła oporu oparcia. Funkcja Up&Down – płynnie regulowana wysokość oparcia. Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika po zwolnieniu blokady ruchu.
więcej
Cinque R2C steel 12 chrome
Cinque R2C steel 12 chrome

Szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie. Dynamiczne oparcie odchylające się synchronicznie z ruchomym siedziskiem w stosunku 2:1. Możliwość blokady siedziska i oparcia w pięciu pozycjach. Regulowana siła oporu oparcia.
więcej
Extreme II R1B steel 02 chrome (Epron)
Extreme II R1B steel 02 chrome (Epron)

Miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Dynamiczne oparcie odchylające się synchronicznie z ruchomym siedziskiem w stosunku 2:1. Dekoracyjna tylna część oparcia. Możliwość blokady siedziska i oparcia w pięciu pozycjach.
więcej
Inspire cfs chrome
Inspire cfs chrome

Regulowane w pionie podłokietniki. Płynnie regulowana wysokość siedziska. Nowoczesna i stabilna pięcioramienna podstawa wykonana z chromowanego metalu. Samohamowne kółka do powierzchni dywanowych w standardowej wersji.
więcej
Meteor steel chrome (multiblock)
Meteor steel chrome (multiblock)

Szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie [3]. Oparcie i siedzisko tapicerowane z obydwu stron [1]. Tapicerka z wysokogatunkowej skóry naturalnej lub tkaniny [4]. Możliwość „swobodnego bujania” lub zablokowania oparcia i siedziska w pięciu pozycjach [1].
więcej
Quatro HR gtp25i steel 04 chrome
Quatro HR gtp25i steel 04 chrome

Tapicerowany, szeroki zagłówek. Szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie. Funkcja Up&Down – płynnie regulowana wysokość oparcia i podparcia lędźwi. Dynamiczne oparcie odchylające się synchronicznie z ruchomym siedziskiem w stosunku 2:1.
więcej
Senator z mechanizmem TILT
Senator z mechanizmem TILT

Szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofi lowane oparcie [3]. Oparcie i siedzisko tapicerowane z obydwu stron [1]. Tapicerka z wysokogatunkowej skóry naturalnej imitacji skóry lub tkaniny [4]. Możliwość „swobodnego bujania” lub zablokowania oparcia i siedziska w pięciu pozycjach [1].
więcej
Star steel lb chrome
Star steel lb chrome

Szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie. Oparcie i siedzisko tapicerowane z obydwu stron. Tapicerka z wysokogatunkowej skóry naturalnej lub tkaniny. Możliwość „swobodnego bujania” lub zablokowania oparcia i siedziska w pięciu pozycjach.
więcej
Stillo 10 gtp (Active-1)
Stillo 10 gtp (Active-1)

Oparcie dostępne w dwóch rozmiarach. Dekoracyjna górna część oparcia. Dynamiczne oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Możliwość blokady siedziska i oparcia w czterech pozycjach. Regulowana siła oporu oparcia.
więcej
Ceny zamieszczone na stronie hurtownia-krzesel.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.