0 501 649 501
lokalizacja
Aktualności:

Złoty partner NOWY STYL 2010 2009 2008

W 2010, 2009,2008 roku Ekostylowi został przyznany tytuł ZŁOTY PARTNER marki Nowy Styl.

więcej
Amigo gtp chrome
Amigo gtp chrome

Zalety i funkcje: - Siedzisko i oparcie z polipropylenu. - Antypoślizgowa powierzchnia siedziska. - Stałe podłokietniki. - Płynnie regulowana wysokość siedziska.
więcej
Bingo wood plus gtp chrome
Bingo wood plus gtp chrome

Zalety i funkcje: - Siedzisko i oparcie ze sklejki. - Miękkie tapicerowane siedzisko (seat plus). - Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie (plus). - Podłokietniki z drewnianymi nakładkami.
więcej
Infinita m – 23 HRU – TS16 BL – GTS – ES – SH
Infinita m – 23 HRU – TS16 BL – GTS – ES – SH

Zalety i funkcje: → Tapicerowany, regulowany zagłówek (regulacja wysokości i kąta nachylenia). → Szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofi lowane oparcie. → Wysokie (tapicerowane lub siatkowe) lub niskie tapicerowane oparcie. → regulowane podparcie lędźwi (w wersji z siatkowym oparciem regulowana nasadka podparcia lędźwi).
więcej
Mirage Steel chrome z mechanizmem TILT
Montana R15G steel 11 chrome (Epron)
Montana R15G steel 11 chrome (Epron)

Zalety i funkcje: → Ergonomicznie wyprofilowane oparcie z siatki dostępnej w czterech kolorach. → Dynamiczne oparcie odchylające się synchronicznie z ruchomym siedziskiem w stosunku 2:1. → Możliwość blokady siedziska i oparcia w pięciu pozycjach. → Regulowana siła oporu oparcia.
więcej
Ceny zamieszczone na stronie hurtownia-krzesel.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.